Ota yhteyttä

Uusimaa

Lampputie 4, 00750 Helsinki
Puh: 0444 267 500   info@cervi.fi

Cervi Markus Salmela PIENI (1 of 1)

Markus Salmela

Projektipäällikkö
puhdistus, mittaus ja säätö sekä hormikartoitukset
markus.salmela@cervi.fi
+358 40 580 1142

Cervi Henkilöstökuvaus Tomi PIENI (1 of 1)

Tomi Nikkonen

Projektipäällikkö
IV korjauspalvelut
tomi.nikkonen@cervi.fi
+358 400 551 881

Cervi Teemu Nieminen PIENI (1 of 1)

Teemu Nieminen

Projektipäällikkö
IV huolto
teemu.nieminen@cervi.fi
+358 40 482 6111

Cervi Jari Heroja PIENI (1 of 1)

Jari Heroja

Projektipäällikkö
Puhdistus, hormikartoitukset ja nuohous
jari.heroja@cervi.fi
+358 400 445 032

Cervi Henkilöstökuvaus Sami Koivisto 5 PIENI (1 of 1)

Sami Koivisto

Työnjohtaja
Puhdistus, mittaus ja säätö
sami.koivisto@cervi.fi
+358 044 426 7517

Tuomas Välinen

Tuomas Välinen

Projektipäällikkö
IV korjausurakointi
tuomas.valinen@cervi.fi
+358 40 716 8886

Pirkanmaa ja Kanta-Häme

Vuohenojankatu 38, 33700 Tampere
Puh: +358 440 123 690   info@cervi.fi

Cervi Henkilöstökuvaus Pasi PIENI (1 of 1)

Pasi Tulonen

Työnjohtaja
Puhdistus mittaus ja säätö sekä nuohous
pasi.tulonen@cervi.fi
+358 40 669 0988

Cervi Matti Kokkonen PIENI (1 of 1)

Matti Kokkonen

Tuotantopäällikkö
IV Korjausurakointi
matti.kokkonen@cervi.fi
+358 40 139 9923

Cervi Petri Tyrväinen PIENI (1 of 1)

Petri Tyrväinen

Aluejohtaja
petri.tyrvainen@cervi.fi
+358 440 123 690

Kymenlaakso

Talttatie 5, 48400 Kotka
Puh: +358 440 200 305

Cervi Mika Mähönen PIENI (1 of 1)

Mika Mähönen

Aluejohtaja
mika.mahonen@cervi.fi
+358 440 200 305

Cervi Henkilöstökuvaus Kimmo PIENI (1 of 1)

Kimmo Lanki

IV-työnjohtaja
kimmo.lanki@cervi.fi
+358 50 3100 122

Myynti ja Markkinointi

Petri Valve, toimitusjohtaja, Cervi.

Petri Valve

Toimitusjohtaja
petri.valve@cervi.fi
+358 400 435 447

Cervi Karl Jensen (1 of 1)

Karl Jensen

Myynti- ja kehitysjohtaja
karl.jensen@cervi.fi
+358 400 878 666

Minna Pyykkö, makkinointipäällikkö Cervi.

Minna Pyykkö

Markkinointipäällikkö
minna.pyykko@cervi.fi
+358 50 597 5947

Cervi Petri Sivén PIENI (1 of 1) (1)

Petri Sivén

Asiakkuusjohtaja
petri.siven@cervi.fi
+358 45 3157 175

Hallinto

Cervi Minna Fagerlund (1 of 1)

Minna Fagerlund

HR- ja hallintopäällikkö
minna.fagerlund@cervi.fi
+358 40 512 2113

Cervi Henkilöstökuvaus Paula PIENI (1 of 1)

Paula Asikainen

Talouspäällikkö
paula.asikainen@cervi.fi
+358 40 145 6624

Inka-Valve- pieni

Inka Valve

Assistentti
inka.valve@cervi.fi
+358 444 267 500

Cervi Johanna PIENI (1 of 1)

Johanna Keskinen

Assistentti
johanna.keskinen@cervi.fi
+358 444 267 500