Ota yhteyttä

Uusimaa

Lampputie 4, 00750 Helsinki
Puh: 0444 267 500   info@cervi.fi

Markus Salmela

Markus Salmela

Projektipäällikkö
puhdistus, mittaus ja säätö sekä hormikartoitukset
markus.salmela@cervi.fi
+358 40 580 1142

Tomi Nikkonen (2)

Tomi Nikkonen

Projektipäällikkö
IV korjauspalvelut
tomi.nikkonen@cervi.fi
+358 400 551 881

Teemu Nieminen

Teemu Nieminen

Projektipäällikkö
IV huolto
teemu.nieminen@cervi.fi
+358 40 482 6111

Jari Heroja

Jari Heroja

Projektipäällikkö
Puhdistus, hormikartoitukset ja nuohous
jari.heroja@cervi.fi
+358 400 445 032

Tuomas Välinen

Tuomas Välinen

Projektipäällikkö
IV korjausurakointi
tuomas.valinen@cervi.fi
+358 40 716 8886

Pirkanmaa ja Kanta-Häme

Vuohenojankatu 38, 33700 Tampere
Puh: +358 440 123 690   info@cervi.fi

Pasi Tulonen

Pasi Tulonen

Työnjohtaja
Puhdistus mittaus ja säätö sekä nuohous
pasi.tulonen@cervi.fi
+358 40 669 0988

Matti Kokkonen

Matti Kokkonen

Tuotantopäällikkö
IV Korjausurakointi
matti.kokkonen@cervi.fi
+358 40 139 9923

20170802_081254 (002)

Tero Solin

Huoltopäällikkö
tero.solin@cervi.fi
+358 40 124 4946

Petri Tyrväinen

Petri Tyrväinen

Aluejohtaja Pirkanmaa ja Kantahäme
petri.tyrvainen@cervi.fi
+358 440 123 690

Kymenlaakso

Talttatie 5, 48400 Kotka
Puh: +358 440 200 305

Mika Mähönen copy

Mika Mähönen

Aluejohtaja Kymenlaakso
mika.mahonen@cervi.fi
+358 440 200 305

Hallinto

petri-valve-cervi

Petri Valve

Toimitusjohtaja
petri.valve@cervi.fi
+358 400 435 447

Minna www

Minna Fagerlund

Talous-ja hallintopäällikkö
minna.fagerlund@cervi.fi
+358 40 512 2113

Inka-Valve- pieni

Inka Valve

Assistentti
inka.valve@cervi.fi
+358 444 267 500

Petri Sivén

Petri Sivén

Asiakkuusjohtaja
petri.siven@cervi.fi
+358 45 3157 175

jensen

Karl Jensen

Myynti- ja kehitysjohtaja
karl.jensen@cervi.fi
+358 400 878 666