Ota yhteyttä

Uusimaa

Lampputie 4, 00750 Helsinki
Puh: 0444 267 500   info@cervi.fi

Markus Salmela

Markus Salmela

Projektipäällikkö
puhdistus, mittaus ja säätö sekä hormikartoitukset
markus.salmela@cervi.fi
+358 40 580 1142

Mikko Elomaa (2)

Mikko Elomaa

Projektipäällikkö
IV korjauspalvelut
mikko.elomaa@cervi.fi
+358 40 5800 976

Teemu Nieminen

Teemu Nieminen

Projektipäällikkö
IV huolto
teemu.nieminen@cervi.fi
+358 40 482 6111

Jari Heroja

Jari Heroja

Projektipäällikkö
Puhdistus, hormikartoitukset ja nuohous
jari.heroja@cervi.fi
+358 400 445 032

Pirkanmaa

Hopeatie 2 B17, 33470 Ylöjärvi
Puh: 040 124 4946   info@cervi.fi

20170802_081254 (002)

Tero Solin

Tampereen toimiston aluepäällikkö
tero.solin@cervi.fi
+358 40 124 4946

Petri Tyrväinen

Petri Tyrväinen

Aluejohtaja Pirkanmaa
petri.tyrvainen@cervi.fi
+358 440 123 690

Hallinto

petri-valve-cervi

Petri Valve

Toimitusjohtaja
petri.valve@cervi.fi
+358 400 435 447

Minna www

Minna Fagerlund

Talous-ja hallintopäällikkö
minna.fagerlund@cervi.fi
+358 40 512 2113

Cervi artikkelikuva

Inka Valve

Assistentti
inka.valve@cervi.fi
+358 444 267 500

jensen

Karl Jensen

Myynti- ja kehitysjohtaja
karl.jensen@cervi.fi
+358 400 878 666