Ota yhteyttä

Uusimaa

Lampputie 4
00750 Helsinki

Puh: 0444 267 500

info@cervi.fi

Pirkanmaa

Hopeatie 2 B17
33470 Ylöjärvi

Puh: 040 124 4946

info@cervi.fi

petri-valve-cervi

Petri Valve

Toimitusjohtaja
petri.valve@cervi.fi
+358 400 435 447

Minna Fagerlund

Talous-ja hallintopäällikkö
minna.fagerlund@cervi.fi
+358 40 512 2113

kalle

Karl Jensen

Myynti, markkinointi ja viestintä
karl.jensen@cervi.fi
+358 400 878 666

Mikko Elomaa

Projektipäällikkö IV korjauspalvelut
mikko.elomaa@cervi.fi
+358 40 5800 976

Markus Salmela

Projektipäällikkö puhdistus, mittaus ja säätö sekä hormikartoitukset
markus.salmela@cervi.fi
+358 40 580 1142

Teemu Nieminen

Projektipäällikkö IV huolto
teemu.nieminen@cervi.fi
+358 482 6111

Tero Solin

Tampereen toimiston aluepäällikkö
tero.solin@cervi.fi
+358 40 124 4946